До уваги українських студентів: Євросоюзу терміново потрібні фахівці!

До уваги українських студентів: Євросоюзу терміново потрібні фахівці!

З третього курсу навчання у виші студенти, як правило, починають замислюватися про майбутнє працевлаштування. Багато молодих людей знаходять роботу ще під час навчання, поєднуючи заняття і професійну діяльність. Однак такий варіант не завжди передбачає працевлаштування за фахом, оскільки часто спрямований тільки на отримання додаткового заробітку. Та й перелік цікавих вакансій з гідною заробітною платою в Україні не такий великий, як хотілося б.

У разі якщо майбутній фахівець планує зробити успішну кар'єру, є сенс заздалегідь подумати про пошук роботи за фахом в одній з країн ЄС. Українські студенти зазвичай сприймають такий сценарій, як фантастичний - і даремно! Сьогодні багато країн ЄС відчувають кадровий голод з цілого ряду позицій.

Перш за все, це фахівці сфери IT, загальна кількість вакансій за цим напрямком становить близько ста тисяч в усіх країнах ЄС, і ця цифра лише зростає. Програмісти, системні адміністратори, фахівці з веб-дизайну, комп'ютерної графіки, комп'ютерної безпеки, тривимірної візуалізації та анімації можуть розраховувати на безпроблемне працевлаштування в європейській компанії.

Не менш затребувані професіонали в галузі готельного менеджменту і туризму. За прогнозами СОТ туризм - найбільш швидко зростаюча сфера, тому дефіцит професіоналів, який помітний вже зараз, буде тільки наростати. На сьогоднішній день кожен десятий житель Європи так чи інакше задіяний у туристичному бізнесі.

Фахівці з обслуговування бізнесу, такі як управлінці, бухгалтери та фінансисти, аудитори. За прогнозами експертів, найближчим часом на ринку праці ЄС з'явиться більше мільйона вакансій, пов'язаних з управлінням, аудитом, бухгалтерськими послугами, іншими економічними спеціальностями.

Також будуть затребувані інженери, фахівці у сфері будівництва, реклами та PR, фармацевти, медперсонал, і багато інших.

Однак, українські студенти, які поставили метою працевлаштування в Європейському союзі, потребують розуміння вимог європейських роботодавців, експертного володіння іноземними мовами, оцінки власної професійної підготовки, налагодження зв'язків з майбутніми працедавцями ще під час навчання.

У зв'язку з цим Європейським фондом навчання та сертифікації (CEASC), Бидгощ, Польща на початок грудня поточного року запланована студентська навчально - ознайомча практика «Трансфер інновацій або Вихід на ринки ЄС», яка пройде в Кракові та Вроцлаві. Практика орієнтована на студентів українських університетів, які навчаються за самими затребуваними на ринку ЄС спеціальностями: IT, сфера туризму та індустрія гостинності, економічні спеціальності.

Під час проходження практики учасники відвідають великі польські компанії, пройдуть співбесіди з роботодавцями, ознайомляться з вимогами до фахівців, оцінять власне знання іноземних мов, познайомляться з діяльністю академічних бізнес-інкубаторів, що функціонують при польських університетах і допомагають ініціативним студентам заснувати власний бізнес.

Після проходження навчально - ознайомчої практики студенти набагато краще орієнтуються у вимогах європейських роботодавців і, як правило, набагато відповідальніше підходять до подальшого навчання, переконавшись у реальності перспективи працевлаштування в ЄС. Інтенсивно вивчають мови, складають персональні програми саморозвитку та освіти, приймають рішення про продовження навчання в Європі. І, звичайно, добиваються поставлених цілей!

 

Реєстрація завершується 3 листопада!

 
Написати нам
 

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Послуги

Закордонне стажування для бізнес - леді “BUSINESS WEEK WOMEN”

14 травня 2015 в 11:45

СТАЖУВАННЯ “BUSINESS WEEK WOMEN” Цільова група проекту: жінки - власниці, керівники та працівники існуючих бізнес-структур України, представниці громадських організацій та органів влади, інші зацікавлен…

 

Бізнес - тренінг “Інвестиційні проекти. Фонди ЄС” 22-24 травня 2015 року у м. Київ

08 травня 2015 в 08:24

Бізнес - тренінг “Інвестиційні проекти. Фонди ЄС” 22-24 травня 2015 року у м. Київ. Мета тренінгу: - Ознайомлення учасників з доступними можливостями пошуку дофінансування для підприємств в рамках…

 

Бізнес - тренінг "Інвестиційні проекти. Фонди ЄС", 5-7 березня, Львів

20 лютого 2015 в 15:53

Запрошуємо на бізнес-тренінг “Інвестиційні проекти. Фонди ЄС”. Мета тренінгу: - Ознайомлення учасників з доступними можливостями пошуку дофінансування для підприємств в рамках Європейських Фонд…

 

Студентська навчально-ознайомча практика «Трансфер інновацій, або Вихід на ринки ЄС», 7-13 грудня, Краків - Вроцлав

09 грудня 2014 в 16:31

Фундація Central European Academy Studies and Certification (CEASC), Польща у співпраці з Університетом Інформатики (WSIiU), Лодзь, Польща в рамках проекту BusinessWeek-2014 оголошують набір учасників…

 

Стажування “Система управління якістю ISO 9001, маркування товарів знаком відповідності CE"

09 грудня 2014 в 16:30

Фундація Central European Academy Studies and Certification (CEASC), Польща в рамках проекту BusinessWeek оголошують набір учасників тематичного стажування “Система управління якістю ISO 9001, маркування…

 

Закордонне стажування для викладачів українських ВНЗ

09 грудня 2014 в 16:25

Фундація Central European Academy Studies and Certification (CEASC), Польща у співпраці з Університетом Інформатики (WSIiU), Лодзь, Польща та Центром Європейських Фондів (BFE), Лодзь оголошують наб…

 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create
Замовлення послуги