Реєстрацію на стажування “Система управління якістю ISO 9001, маркування товарів знаком відповідності CЄ” продовжено до 14 січня!

Реєстрацію на стажування “Система управління якістю ISO 9001, маркування товарів знаком відповідності CЄ” продовжено до 14 січня!

Одним з найактуальніших питань, яке стоїть сьогодні перед українським бізнесом, є питання диверсифікації ринків. Скорочення експорту української продукції до РФ за минулий рік склало близько 27%, що є безпрецедентним падінням. Але сама тенденція намітилася за кілька останніх років, протягом яких обсяги торгівлі з Російською федерацією постійно скорочувалися.

У свою чергу експорт до країн ЄС зріс, і зараз частка країн Євросоюзу в наших експортних поставках − 32,6% на фоні 26,5% минулого року. Тобто ЄС на даний момент − наш найбільший торговельний партнер, туди ми постачаємо приблизно третину всієї нашої експортної продукції.

Цю цифру можна значно підвищити, запровадивши на існуючих підприємствах систему контролю якості, яка дозволяє чітко і своєчасно відстежувати усі етапи технологічного процесу, що забезпечує стабільно високі показники якості продукції, а, отже її конкурентоздатність.

Більше того, починаючи з 2016 року жодне українське підприємство не зможе експортувати продукцію, не запровадивши системи контролю якості та внутрішнього аудиту.

Зважаючи на це, фундацією Central European Academy Studies and Certification (CEASC), Польща впродовж 2015 року заплановано серію навчань та стажувань, які допоможуть українським підприємцям вирішити цю проблему. Першим з серії подібних проектів буде стажування "Система управління якістю ISO 9001, маркування товарів знаком відповідності CE та його наслідки при експорті продукції на внутрішній ринок ЄС"яке відбудеться 15 – 21 лютого у польському Лодзі.

Цільова група проекту: власники, керівники та працівники існуючих бізнес-структур України, фахівці в сфері зовнішньоекономічної діяльності, фахівці з розробки та впровадження систем управління якістю, інші особи, зацікавлені в отриманні офіційного статусу внутрішнього аудитора з якості.

Учасники зможуть пройти сертифікацію по завершенню проекту і отримати сертифікат внутрішнього аудитора від компанії TÜV 

Термін реєстрації для участі в проекті продовжено до 14 січня!

Детальніше про проект…

 
Написати нам
 

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Послуги

Закордонне стажування для бізнес - леді “BUSINESS WEEK WOMEN”

14 травня 2015 в 11:45

СТАЖУВАННЯ “BUSINESS WEEK WOMEN” Цільова група проекту: жінки - власниці, керівники та працівники існуючих бізнес-структур України, представниці громадських організацій та органів влади, інші зацікавлен…

 

Бізнес - тренінг “Інвестиційні проекти. Фонди ЄС” 22-24 травня 2015 року у м. Київ

08 травня 2015 в 08:24

Бізнес - тренінг “Інвестиційні проекти. Фонди ЄС” 22-24 травня 2015 року у м. Київ. Мета тренінгу: - Ознайомлення учасників з доступними можливостями пошуку дофінансування для підприємств в рамках…

 

Бізнес - тренінг "Інвестиційні проекти. Фонди ЄС", 5-7 березня, Львів

20 лютого 2015 в 15:53

Запрошуємо на бізнес-тренінг “Інвестиційні проекти. Фонди ЄС”. Мета тренінгу: - Ознайомлення учасників з доступними можливостями пошуку дофінансування для підприємств в рамках Європейських Фонд…

 

Студентська навчально-ознайомча практика «Трансфер інновацій, або Вихід на ринки ЄС», 7-13 грудня, Краків - Вроцлав

09 грудня 2014 в 16:31

Фундація Central European Academy Studies and Certification (CEASC), Польща у співпраці з Університетом Інформатики (WSIiU), Лодзь, Польща в рамках проекту BusinessWeek-2014 оголошують набір учасників…

 

Стажування “Система управління якістю ISO 9001, маркування товарів знаком відповідності CE"

09 грудня 2014 в 16:30

Фундація Central European Academy Studies and Certification (CEASC), Польща в рамках проекту BusinessWeek оголошують набір учасників тематичного стажування “Система управління якістю ISO 9001, маркування…

 

Закордонне стажування для викладачів українських ВНЗ

09 грудня 2014 в 16:25

Фундація Central European Academy Studies and Certification (CEASC), Польща у співпраці з Університетом Інформатики (WSIiU), Лодзь, Польща та Центром Європейських Фондів (BFE), Лодзь оголошують наб…

 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create
Замовлення послуги